Naucz się podstaw Python'a, stwórz prawdziwe narzędzie które wykorzystasz w swojej pracy.

Masz dość rozpoczynania nauki Pythona od "Hello World"?

Poznaj podstawy języka Python wykonując praktyczne i ciekawe ćwiczenia, które pokażą Ci jak stworzyć narzędzie które każdy bezpiecznik wykorzystuje w swojej pracy.

d

Żadnych nudnych ćwiczeń z matematyki.

Aktualna cena 197 zł

67zł

Przedstawiamy szkolenie

Python dla Bezpiecznika - Podstawy

12 Lekcji

Poznasz podstawy Python'a, w praktyczny sposób, bez nudnej teorii i działań matematycznych.
Stworzysz skaner portów, narzędzie które przyda Ci się w pracy i da Ci podstawę do kolejnych narzędzi.
Poznasz zagadnienia takie jak: pętle, funkcje, klasy, biblioteki, wyrażenia logiczne przez co zrozumiesz z czego składa się kod aplikacji
Będziesz się uczyć wtedy kiedy chcesz i możesz. Nie mamy sztywnych godzin spotkań. Działaj w swoim rytmie.

Lekcja DEMO (pętla for)

Kim jest Twój instruktor?

Grzegorz Niedziela

Pentester, YouTuber, szkoleniowiec.

Od początku kariery zakochany w etycznym hakowaniu. Oprócz aplikacji webowych potrafi też sprawdzić zabezpieczenia aplikacji mobilnych na iOSa, a również tematy takie jak AppSec czy Kubernetes nie są mu obce.

Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i oprócz prowadzenia szkoleń, czy warsztatów, prowadzi kanał Bug Bounty Reports Explained, który subskrybuje na YouTube już ponad 20,000 osób. Można tam obejrzeć filmy, na których w prostych słowach przedstawia złożone podatności znajdowane przez ludzi w programach bug bounty.

Co o innych kursach Szkoły Security mówią nasi studenci?

Bardzo polecam ten kurs dużo wiedzy i praktyki. Można liczyć na pomoc w każdej sytuacji po przez grupę na fb oraz przez kontakt z mentorami. Bardzo polecam dla osób początkujących takich jak ja i zapewne dla osób które chcą usystematyzować swoją wiedzę.

Patrycja Kloc

Bardzo polecam Security Starter:

- szeroki zakres poruszanych tematów, faktycznie to, co jest niezbędne nie tylko w bezpieczeństwie IT, ale bardzo przydatne w IT w ogóle

- prowadzący nie są urwani z choinki, tylko naprawdę wiedzą, o czym mówią i jest z nimi realny kontakt

Chyba jedyny polskojęzyczny kurs z taką dawką wiedzy w takiej cenie.

Igor Sulim

Kurs super, jak dla mnie rewelacja, kontakt z prowadzącymi oraz super Live Call na którym bardzo szybko ucieka czas dla mnie pełen profesjonalizm

Piotr Misiak

Co Dostajesz w Kursie?

12 lekcji wprowadzających Cię w Podstawy Python'a dla Bezpieczników

Kody źródłowe pisanej aplikacji.

Zniżkę na pełny kurs Python dla Bezpieczników

Agenda Kursu