Zbuduj umiejętności, które każdy Junior w IT Security wiedzieć powinien
Aktualnie kurs dostępny jest w cenie 497 zł
Dla osób, które chcą rozpocząć swoją karierę w IT Security (od zera do IT Security)
Dla tych którzy nie mają background’u w IT
Dla tych co chcą zdobyć solidne fundamenty, by czuć się pewniej w pracy Junior’a.
Dla osób, które pracują w bezpieczeństwie i chcą wejść na wyższy poziom.
Pentester, trener, autor. Od 2011 roku związany z branżą IT security.
Swoją karierę zaczynał pracując w działach takich jak Security Monitoring czy Vulnerability Management, gdzie poznawał stronę defensywną bezpieczeństwa. Z kolei w ostatnich kilku latach działa po stronie ofensywnej przeprowadzając testy penetracyjne aplikacji webowych i infrastruktury. W roli Pentestera szlifował swoje umiejętności w sektorze bankowym, w consultingu, a także w Software House.
W 2018 roku rozpoczął także działalność jako szkoleniowiec z dziedziny, która jest mu najlepiej znana, czyli testów penetracyjnych webaplikacji. Poprzez prowadzenie szkoleń może realizować od zawsze tkwiącą w nim chęć przekazywania wiedzy i pomagania innym.
Jakub Plusczok
Jeden z założycieli grupy 17 53c.
Przygodę z IT rozpoczynał grając w Sapera na Windowsie 3.1. Absolwent Politechniki Śląskiej.
Początkowo związany z branżą pogrzebową, później browarnianą i poligraficzną. Obecnie pentester.
Prelegent na licznych konferencjach – zaczynał na MTS chyba w 2008 roku (kto to jeszcze pamięta… i mówił o chmurach).
W Sapera gra nadal.
Krystian Brożek
Trener z wieloletnią praktyką w zakresie nauczania technologii w obszarze IT, programista fullstack, ze szczególnym uwzględnieniem zakresu baz danych.
Specjalista, nauczyciel i partner biznesowy, który z wiedzą, umiejętnościami, pasją i zaangażowaniem wprowadza swoich słuchaczy w świat programowania. Współpracował m. in. z takimi partnerami jak Apple, czy BZ WBK.
Ukończył studia wyższe na kierunku Informatyka, ze specjalizacją z zakresu Inżynierii systemów uzyskując stypendium naukowe. Zrealizował liczne certyfikowane szkolenia, m.in. Microsoft SQL Server i ISTQB. Jest współzałożycielem Sekcji Szkoleniowej Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej „4S”. Zarządzał działem IT oraz Marketingu i promocji w ramach organizacji Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego.
Wspiera w rozwoju kompetencji klientów indywidualnych, przedsiębiorców, organizacje publiczne. Prowadzi działalność szkoleniową w prywatnych i publicznych organizacjach edukacyjnych, aktywnie uczestniczył także w procesie kształcenia w ramach fundacji Uniwersytet Dzieci.
Marcin Zięciak
Wieloletni użytkownik systemów spod znaku pingwina i nie tylko. Swoją przygodę z administracją serwerami rozpoczął od NetBSD, nie pomijając jednak innych systemów z tej rodziny (FreeBSD i OpenBSD), choć uległ urokowi Debiana.
Życie zawodowe dzieli pomiędzy pracę zdecydowanie nie związaną z IT oraz prowadzenie własnej działalności mocno związanej z informatyką.
Pierwsze spotkania z systemem innym niż Windows miały miejsce na długo przed pojawieniem się Youtube oraz masy poradników, a zdobywanie wiedzy odbywało się poprzez żmudne RTFM.
Do dziś praktykujący użytkownik IRCa.
Nowoczesny admin z podstawami zaczerpniętymi w latach, gdy Linux był dla ogółu abstrakcją.
Jakub Majka
Inżynier sieci, pasjonata nowych technologii.
O tym, że będzie tworzyć sieci wiedział już w szkole średniej, gdzie już wtedy zrobił CCNA i podchodził do certyfikacji CCNP. Pierwsze kroki stawiał u małego operatora, gdzie tworzył sieci światłowodowe. Później był odpowiedzialny za tworzenie oraz obsługę różnej wielkości sieci biznesowych – od małych, takich jak restauracje/galerie, po duże kompleksy biznesowe.
Obecnie realizuje się jako Główny Administrator Sieci w międzynarodowej korporacji, tworząc nowoczesne sieci Data Center, sieci LAN, a także dbając na każdym kroku o ich bezpieczeństwo, i próbując zautomatyzować każde swoje zadanie.
Prywatnie ojciec dwójki małych dzieci, fan zdrowego trybu życia, oraz początkujący bloger.
Lekcji które pokażą Ci jak przetestować aplikację
Godziny materiałów do wchłonięcia
Osób które tak jak i Ty chcą wejść w świat IT Security
POKOCHAJ KURS LUB ZWRACAM CI PIENIĄDZE!
Przygotowaliśmy materiały tak, aby dały 10x więcej wartości niż oczekujesz.
Ale rozumiem, że możesz mieć obawy i wątpliwości, dlatego biorę na siebie całe ryzyko Twojej decyzji. Daję Ci 14 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu zakupu dostępu do kursu.
Masz 14 dni na przekonanie się, jak unikalna i wartościowa dla Ciebie będzie ta wiedza. Jeżeli z jakichś powodów poczujesz, że kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres maciej.kofel@szkolasecurity.pl i zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty.
Czy muszę być na bieżąco z materiałem przez 5 tygodni trwania kursu?
Absolutnie nie. Kurs robisz wtedy kiedy Ci pasuje. Został on podzielony na poszczególne moduły po to żeby nie zarzucić Cię materiałem.
Firma sponsoruje mi zakup kursu. Co zrobić?
Napisz do mnie (maciej.kofel@szkolasecurity.pl) i napisz co potrzebujesz. Jeżeli firma potrzebuje faktury proforma, daj znać.
Kiedy rozpoczyna się program ?
Program rozpoczyna się 6 grudnia, wykupując dostęp w przedsprzedaży gwarantujesz sobie najniższą cenę
W jakiej formie jest ten kurs?
Kurs jest w formie wideo. Nagrania zamieszczone są na platformie. Po otrzymaniu loginu i hasła masz dostęp do swojego konta. Poza nagraniami wideo dostępne są pliki do pobrania (kod źródłowy, slajdy, pliki tekstowe, odnośniki do zewnętrznych materiałów, etc). Dodatkowo dostępne będzą live call’e z prowadzącymi, dowiesz się o nich mailowo.
Jak długo będę mieć dostęp do materiałów programu i grupy wsparcia?
Otrzymasz dożywotni (a raczej tak długo jak będzie istniał Program Security Starter) dostęp do tej edycji kursu, wszystkich materiałów w niej zawartych oraz przyszłych aktualizacji. Po zakończonym programie zatrzymasz również dostęp do zamkniętej grupy uczestników.
Dopiero zaczynam, czy kurs nie będzie za trudny?
Kurs został tak skonstruowany żeby osoby z minimalną wiedzą mogły z niego wyciągnąć jak najwięcej.
W razie wątpliwości możesz dołączyć do kursu i zrezygnować w ciągu 14 dni, jeśli będzie zbyt trudny, a ja zwrócę Ci pieniądze.
Mam już doświadczenie w IT Security, czy jest sens dołączać do kursu?
To też zależy. Zobacz agendę i szczerze odpowiedz sobie na pytanie czy na pewno wszystko wiesz? Czy masz jakieś braki z poszczególnych dziedzin?
Jeśli nie masz pewności, możesz dołączyć do kursu i zrezygnować w ciągu miesiąca, jeśli będziesz się nudzić, a ja zwrócę Ci pieniądze.
Co, jeśli nie spodoba mi się kurs?
Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Masz na to 14 dni od daty startu kursu(6 grudnia 2020) Po prostu napisz na maciej.kofel@szkolasecurity.pl, a zwrócę Ci 100% pieniędzy.
Jak dołączyć do spotkań online?
O wszystkim dowiesz się w tygodniu 1 naszego kursu, gdzie wyjaśnię Ci dokładnie jak używać tego programu, aby wynieść z niego jak najwięcej.
Czy dostanę wszystkie materiały od razu?
Tak dostajesz dostęp do wszystkiego ale sugerujemy przerabianie 1 modułu na tydzień..
Czy otrzymam fakturę?
Tak, za zakup otrzymasz fakturę VAT. Faktura zostanie wysłana automatycznie na adres e-mail podany przy zamówieniu.
Czy mogę płacić w ratach?
Dostawca płatności tpay wprowadził taką możliwość ale jest to całkowicie poza moją działalnością. Żeby dowiedzieć się jak to działa zapraszam na stronę tpay.com
Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?
Napisz do mnie na adres e-mail: maciej.kofel@szkolasecurity.pl
Copyright © 2018-2020 Maciej Kofel – Szkoła Security