Praca w IT Security? To proste...

Zapraszamy Cię na ciekawą rozmowę z osobami związanymi z zatrudnianiem w branży IT Security

Hackowanie (kariery) na ekranie

1 września 2020 godzina 18:00

Na spotkaniu dowiesz się:

🤔 Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowiska IT Sec,

🔎 Jakie informację są ważne z pkt widzenia rekrutera,

💾Jak zrobić dobre wrażenie na rozmowie rekrutacyjnej,

🔥poznasz proces i wiele ciekawych porad

💻 no i to wszystko w luźnej atmosferze🎉

.Maciej Kofel

Pentester / Założyciel SzkolaSecurity.pl / Autor i wydawca kursu TBWA / Twórca Szkoła Security Podcast

Swoją karierę zaczynał pracując w działach takich jak Security Monitoring czy Vulnerability Management, gdzie poznawał stronę defensywną bezpieczeństwa. Z kolei w ostatnich kilku latach działa po stronie ofensywnej przeprowadzając testy penetracyjne aplikacji webowych i infrastruktury. W roli Pentestera szlifował swoje umiejętności w sektorze bankowym, w consultingu, a także w Software House.

W 2018 roku rozpoczął także działalność jako szkoleniowiec z dziedziny, która jest mu najlepiej znana, czyli testów penetracyjnych webaplikacji. Poprzez prowadzenie szkoleń może realizować od zawsze tkwiącą w nim chęć przekazywania wiedzy i pomagania innym. 

Ewelina Baścik

HR/Recruitment/Labor Law

Branża IT jest mi bliska praktycznie od samego początku mojej kariery zawodowej. Miałam okazję prowadzić projekty rekrutacyjne dla start-up’ów, software house’ów, ale również potężnych korporacji - w tym również bezpośrednio do zespołów Security.

W pracy kieruję się przekonaniem Richarda Brandsona: “Success in business is all about PEOPLE. Whatever industry company is in, it’s employees are its BIGGEST competitive advantage. Company is people”, dlatego tak ważne jest dla mnie ciągła praca nad procesem rekrutacyjnym, który pozwala na jak najlepsze dopasowanie kandydata do organizacji, zespołu czy projektu.

Sabina Rzeźwicka

IT Security Manager

Od początku swojej kariery w branży IT Security. Początkowo spędzała czas robiąc pentesty i bug bounty, teraz poznaje bezpieczeństwo od strony defensywnej. Obecnie prowadzi zespół SOC/NOC.

Copyright © 2018-2019 Maciej Kofel – Szkoła Security

Polityka Prywatności | Regulamin

© copyright 2020. All RIghts Reserved