2 pentesterów odkrywa prawdę o tym zawodzie. Całą prawdę 🙂

Zapraszam Cię na webinar gdzie wraz z moim gościem Jakubem Mrugalskim (Unknow) będziemy opowiadać o zawodzie pentestera, przez pryzmat naszych doświadczeń.

Hackowanie na Ekranie

29 Grudnia 2020 godzina 21:00

Na webianrze

Zebraliśmy ponad 30 ciekawych pytań, na które z chęcią odpowiemy


Poznasz doświadczenia 2 pentesterów. Moje i Jakuba Mrugalskiego (Unknow)


Zobaczysz cienie i blaski pracy pentestera, poznasz narzędzia i dużo tipów (w pracy i na rozmowie rekrutacyjnej)


i to wszystko w luźnej atmosferze : ) 

.


Maciej Kofel

Pentester / Założyciel SzkolaSecurity.pl / Autor i wydawca kursu TBWA / Twórca Szkoła Security Podcast

Swoją karierę zaczynał pracując w działach takich jak Security Monitoring czy Vulnerability Management, gdzie poznawał stronę defensywną bezpieczeństwa. Z kolei w ostatnich kilku latach działa po stronie ofensywnej przeprowadzając testy penetracyjne aplikacji webowych i infrastruktury. W roli Pentestera szlifował swoje umiejętności w sektorze bankowym, w consultingu, a także w Software House.

W 2018 roku rozpoczął także działalność jako szkoleniowiec z dziedziny, która jest mu najlepiej znana, czyli testów penetracyjnych webaplikacji. Poprzez prowadzenie szkoleń może realizować od zawsze tkwiącą w nim chęć przekazywania wiedzy i pomagania innym. 


Jakub 'Unknow' Mrugalski

Przez lata zawodowo związany z branżą IT i bezpieczeństwem. Swoją karierę rozpoczynał jako programista w jednym z największych portali internetowych w Polsce, a następnie przez lata swoje umiejętności w zakresie zarządzania systemami Linux wykorzystywał w firmie obsługującej ponad 30% światowego ruchu internetowego.


Obecnie całkowicie oddany bezpieczeństwu IT realizuje swoje pasje zarówno jako tester penetracyjny w Niebezpiecznik.pl, jak i trener prowadzący szkolenia techniczne z Atakowania i Ochrony Webaplikacji. Z racji posiadania rzadkiej wśród informatyków umiejętności komunikacji z tzw. "zwykłym użytkownikiem", Kuba jest także trenerem i współautorem szkoleń z Security Awareness dedykowanych nietechnicznym pracownikom biurowym wykorzystującym w swojej pracy komputer i internet.


Prywatnie działa także jako youtuber i podcaster.

Copyright © 2018-2019 Maciej Kofel – Szkoła Security

Polityka Prywatności | Regulamin

© copyright 2020. All RIghts Reserved