Odbierz swój prezent od Szkoły Seurity!

Wybierz kurs i dołącz ze zniżką -20%

Oferta ważna

do środy(20.12)

do 20:00

Dzięki za skorzystanie ze zniżek.

Do zobaczenia za rok

Sekund

KURSY DLA OSÓB ROZPOCZYNAJĄCYCH SWOJĄ PRZYGODĘ W CYBERSECURITY:

Naucz się 5 podstawowych obszarów w IT (Sieci, SQL, Linux, Windows, Podstawy Bezpieczeństwa) Zbuduj solidne fundamenty dla swojej kariery.

1227 PLN

981,60 PLN

10 płatności po 98,16 PLN

Kupisz wygodnie m.in z PayU Raty0%

Poznaj tajniki Analityka w SOCzidentyfikuj incydent i naucz się obsługi najważniejszych narzędzi na tym stanowisku.

1999PLN

1599 PLN

10 płatności po 159,90 PLN

Kupisz wygodnie m.in z PayU Raty0%

Przejdź cały proces przeprowadzania testu penetracyjnego aplikacji webowej. Od postawienia środowiska, przez wykrywanie luk bezpieczeństwa aż po raport.

1999 PLN

1599 PLN

10 płatności po 159,90 PLN

Kupisz wygodnie m.in z PayU Raty0%

KURSY DLA OSÓB BARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH W CYBERSECURITY:

Naucz się programować w Pythonie i podnieś swój poziom w byciu bezpiecznikiem.

999 PLN

799 PLN

10 płatności po 79,90 PLN

Kupisz wygodnie m.in z PayU Raty0%

Poznaj tajniki działania i hackowania sieci WiFi a dodatkowo zobacz jak to robić za pomocą komórki i NetHunter'a

599 PLN

479 PLN

10 płatności po 47,90 PLN

Kupisz wygodnie m.in z PayU Raty0%

Ponad 80% ruchu w sieci to API, zobacz jak podejść do tematu podsłuchiwania i testowania bezpieczeństwa tego ruchu...

999 PLN

799 PLN

10 płatności po 79,90 PLN

Dlaczego warto wybrać kurs w Szkoły Security

Dostaniesz dostęp do grupy na Facebook’u oraz kanału na Discord gdzie swobodnie zadasz pytania odnośnie kursu. Bez hejtu i w miłej, wspierającej atmosferze autorzy kursu (jak również kursanci) odpowiedzą na Twoje pytania.

Co miesiąc organizowane są spotkania Szkoły Security Online (na Zoom), gdzie możesz zadawać pytania na żywo oraz poznać różnych mentorów Szkoły Security

Co jakiś czas twórcy kursów spotykają się na żywo ze swoimi kursantami w bardzo luźnej atmosferze. Do tej pory odwiedziliśmy Warszawę, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Gdańsk.

Otrzymasz wsparcie w procesie rekrutacyjnym (płatne konsultacje). Poprowadzimy Cię przez proces szukania pracy, omówimy co powinno znaleźć się w CV juniora (i nie tylko) oraz (jeżeli to będzie możliwe) skontaktujemy Cię z odpowiednimi osobami w firmie do której aplikujesz.

Jeżeli chcesz poczytać więcej o kursach zapraszam tutaj

Potrzebujesz porady co do wyboru?

Zamawiasz kursy dla firmy?

Chcesz zadać mi pytanie?

Pisz na

maciej.kofel@szkolasecurity.pl

Gwarancja satysfakcji

POKOCHAJ KURS LUB ZWRACAM CI PIENIĄDZE!

Przygotowaliśmy materiały tak, aby dały 10x więcej wartości niż oczekujesz.

Ale rozumiem, że możesz mieć obawy i wątpliwości, dlatego biorę na siebie całe ryzyko Twojej decyzji. Daję Ci 14 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu zakupu dostępu do kursu.

Masz 14 dni na przekonanie się, jak unikalna i wartościowa dla Ciebie będzie ta wiedza. Jeżeli z jakichś powodów poczujesz, że kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres maciej.kofel@szkolasecurity.pl i zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty.